Sejfy i szafki BHP

Sejfy i szafki BHP

Mocny i solidny sejf to absolutnie nieodzowny element, jeżeli zależy nam na bardzo bezpiecznym przechowywaniu zapasów gotówki, jak również cennych przedmiotów takich jak biżuteria, czy papiery wartościowe. Sejfy będące w naszej ofercie zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa i doskonale sprawdzą się w obiektach użyteczności publicznej, takich jak chociażby sklepy, magazyny i tym podobne, jak również oczywiście w prywatnych domach. W wyposażeniu tego typu obiektów nie powinno zabraknąć także pojemnych szafek BHP, które umożliwią pracownikom przechowywanie w wygodny sposób niezbędnego do pracy wyposażenia.

Bardzo bezpieczne, jak również wytrzymałe sejfy z pewnością przydadzą się w wielu różnych miejscach. Można włożyć do nich chociażby wartościowe przedmioty, albo też zabezpieczyć istotne dokumenty. Sejfy pochodzące z naszej oferty są zrobione z metalu, dlatego też są bardzo ciężkie. Co istotne sejfy te posiadają zabezpieczenie w postaci elektronicznego zamka na kod PIN, jak również istnieje możliwość przytwierdzenia ich do ściany, albo też do podłogi. Tego rodzaju sejfy bardzo często stosuje się w pokojach hotelowych, niemniej jednak sporo osób decyduje się na zakupienie takiego sejfu do własnego domu, żeby móc trzymać w nim wartościowe przedmioty, drogą biżuterię, pieniądze i tym podobne drogocenne rzeczy. 
 
Szafki BHP jako wyposażenie do miejsca pracy 
Oprócz sejfów, w asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć także różnego rodzaju metalowe szafki BHP, które używane są w wielu firmach przemysłowych, magazynach, czy też w fabrykach. Służą one na ogół do przechowywania rzeczy pracowników, a ich zamontowanie wymagane jest przez obowiązujące przepisy BHP, które muszą być przestrzegane w każdej firmie 

W naszej ofercie posiadamy szafki BHP o różnorodnym rozmiarze, dlatego też można je bez żadnego problemu umieścić na zapleczach firm, czy też w szatniach przeznaczonych dla pracowników zakładu. Każda komora posiada osobny zamek, dzięki temu przechowywane w niej rzeczy są całkowicie bezpieczne. Ponadto w każdej z metalowych szafek zamontowano również wieszak służący do wieszania ubrań. 
 

Technika Magazynowa

Informacje, porady, oferty aktualnych produktów przeznaczonych dla magazynów -tematy związane z wózkami do magazynów: palaciaki, jezdne, platformowe, dwukołowe, oraz do transportu butli z gazem

Materiały do publikacji:

TM, Obrońców Modlina 5, Kraków

536463610

kontakt@technikamagazynowa.com

Galeria