BM SERWIS


BM serwis rozpoczął swoją działalność związaną z całościowym wyposażeniem magazynów w 1997 roku. Firma została założona nieprzypadkowo – jej założyciele mieli już wcześniej długoletnie doświadczenie w tej branży. Dziesięcioletnie doświadczenie w tej branży pozwoliło im na rozpoznanie najważniejszych nurtów rządzących tą dziedziną i na to by przewidzieć, co jeszcze można zmienić na lepsze. Pierwsza stacjonarna siedziba firmy została otwarta w 1999 roku, od tego czasu przedsiębiorstwo rozwijało się niezwykle dynamicznie. Już po trzech latach konieczne było przeniesienie siedziby na ulicę Powązkowską 13 B, gdzie znajduje się do tej pory. Ta zmiana pozwoliła nie tylko na prowadzenie w jednym miejscu nie tylko biura handlowego, ale także sklepu i magazynów. Szeroki asortyment towarów związanych z obsługą wszelkiego rodzaju magazynów, warsztatów a także archiwów oraz innych powierzchni wymagających przede wszystkim odpowiedniego wyposażenia. Oferta sklepu obejmuje między innymi bogaty wybór regałów magazynowych w wersji standardowej, wspornikowej czy przesuwnej. Takie wyposażenie znajduje zastosowanie przede wszystkim w sklepach oraz wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zachowanie porządku. Poza tym asortyment oferowany przez "BM serwis" obejmuje również urządzenia transportu wewnętrznego. Takie maszyny są niezbędne przede wszystkim w przypadku hal handlowych oraz dużych magazynów, gdzie przechowuje się duże ilości towarów i niemożliwe jest ich transportowanie w inny sposób. W ofercie znajdują się wózki transportowe, paletowe oraz podnośnikowe. W przypadku wymienionych powierzchni użytkowych przydatne wyposażenie obejmuje również między innymi pojemniki oraz drabiny, które pomagają w konserwacji i utrzymaniu odpowiedniego stopnia funkcjonalności magazynu lub innego pomieszczenia. W sklepie "BM serwis" można również znaleźć bogatą ofertę metalowych mebli, które są niezbędne między innymi we właściwym wyposażeniu biur.

Oferta "BM serwis" jest dostępna nie tylko w stacjonarnej siedzibie przedsiębiorstwa. Obecnie praktycznie cały asortyment jest dostępny także na stronie internetowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest idealne dopasowanie wyposażenia powierzchni do wymagań klienta. Na stronie internetowej podane są parametry poszczególnych produktów. Klient może być pewien, że zawsze znajdzie tam aktualne informacje, ponieważ baza danych jest stale aktualizowana. Oprócz tego obsługa odpowiada szybko na wszelkie zapytania dotyczące procesu zakupu, dostępności towaru oraz szczegółowych parametrów produktów, które bywają niezbędne w wyborze odpowiedniego wyposażenia. Na stronie internetowej firmy "BM serwis" znajduje się teraz ponad 1500 pozycji, ponadto asortyment jest stale poszerzany o kolejne nowości, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom nowych i obecnych klientów. Firma oferuje własny transport towarów na terenie województwa mazowieckiego, ale możliwy jest również transport produktów także na inne obszary Polski na podstawie osobnej umowy. Dbanie o stały dostęp do nowości, profesjonalną obsługę klienta oraz dobre ceny to jedne z głównych cech firmy "BM serwis".Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam doskonale poznać oczekiwania rynku, a także trendy obowiązujące w technice magazynowej. Mając na uwadze różnorodne oczekiwania naszych klientów nieustannie wzbogacamy nasz asortyment.Dlatego też firma ciągle rozwija się i cieszy się świetną opinią wśród swoich kontrahentów.

Technika Magazynowa

Informacje, porady, oferty aktualnych produktów przeznaczonych dla magazynów -tematy związane z wózkami do magazynów: palaciaki, jezdne, platformowe, dwukołowe, oraz do transportu butli z gazem

Materiały do publikacji:

TM, Obrońców Modlina 5, Kraków

536463610

kontakt@technikamagazynowa.com

Galeria