Żurawiki

Jakie zastosowanie mają żurawiki?

Jednym z głównych urządzeń obecnie używanych w zakładach przemysłowych jednocześnie działających w różnorodnych branżach przemysłowych jest bez wątpienia żurawik. Nie mogło to ujść naszej uwadze.Zainteresowanie klientów tym własnie rodzajem sprzętu jest ogromne. Ten produkt znajduje się w asortymencie naszego sklepu online. Mogą się Państwo na niego natknąć na naszej stronie internetowej. Klienci mogą dobrać żurawik warsztatowy o różnych parametrach w zależności od ich indywidualnych potrzeb.  Na wybór wpływa rodzaj ładunków, tryb pracy oraz usytuowanie żurawika. Wybór należy podjąć ostrożnie, pochopna decyzja będzie procentować w przyszłości. 

Dla niewtajemniczonych napiszemy, co to właściwie jest żurawik i do czego służy. Taka wiedza może się przydać.Żurawik to urządzenie dźwigowe na pokładzie jednostki pływającej najczęściej służące do opuszczania i podnoszenia z powierzchni wody łodzi ratunkowej, łodzi inspekcyjnej, tratwy ratunkowej, pontonu, trapu oraz innych ciężkich przedmiotów.

Żurawik warsztatowy ZPEC-1,0T charakteryzuje się siłą udźwigu 1000 kg.  Jego zakres podnoszenia wynosi od 0 do 2100 mm. Ten żurawik waży 87 kg i jest stosowany głównie w zakładach oraz warsztatach przy podnoszeniu różnych ciężkich elementów. Jego niezaprzeczalne plusy to niewielkie wymiary i zarazem prosta obsługa. Dlatego też jest doceniany przez klientów, którzy cenią jakość oraz prostotę obsługi jednocześnie nie posiadając wiele miejsca na zaawansowanego gabarytowo żurawika.

Technika Magazynowa

Informacje, porady, oferty aktualnych produktów przeznaczonych dla magazynów -tematy związane z wózkami do magazynów: palaciaki, jezdne, platformowe, dwukołowe, oraz do transportu butli z gazem

Materiały do publikacji:

TM, Obrońców Modlina 5, Kraków

536463610

kontakt@technikamagazynowa.com

Galeria