Regały do archiwum

Regały, które oferujemy klientom to niezwykle stabilne konstrukcje, które nie wymagają żadnych dodatkowych wzmocnień. Są skonstruowane tak, że ciężar składowanego na nich towaru stanowi jednocześnie jego wzmocnienie i wzmaga stabilność. Dzięki temu nie zachodzi konieczność stosowania dodatkowych konstrukcji, takich jak stężenia krzyżowe tylne.

Wysokość regałów to 2100, 2500, 2600, 3000, 3500 lub 4600 cm, w zależności od wysokości pomieszczenia oraz potrzeb danego archiwum. Szeroki wybór pozwala na dobranie także odpowiednich wymiarów półek. W naszej ofercie znajdują się półki o trzech różnych długościach (900, 1000 i 1290 cm), dostępne w aż pięciu wariantach głębokości (300, 400, 500, 600 i 800 cm). Dzięki tej różnorodności można bez przeszkód dobrać komplet regałów tak, by dopasować go do pomieszczenia i nie stracić nic z jego powierzchni. Regały wykonane z mocnej blachy stalowo ocynkowanej można montować w ciągach. Ich modułowa, sekcyjna konstrukcja stwarza sporą elastyczność. Materiał wykonania przekłada się z kolei na nierdzewność, dzięki czemu regały archiwalne mogą służyć całymi latami. Antykorozyjne pokrycie stalą sprawia, że regały mają srebrną, nowoczesną barwę. To z kolei przekłada się na wysoką estetykę mebli.

Nasze regały spełniają niezbędne międzynarodowe normy bezpieczeństwa. Można przechowywać na nich dokumenty i wygodnie, optymalnie je wykorzystywać, ponieważ doskonale spełniają normy FEM dotyczące nośności i sztywności, a także normy PN-EN 15512. Zgodnie z posiadanymi certyfikatami można wykorzystywać je na terenie Polski oraz całej Europy.

 

 

Technika Magazynowa

Informacje, porady, oferty aktualnych produktów przeznaczonych dla magazynów -tematy związane z wózkami do magazynów: palaciaki, jezdne, platformowe, dwukołowe, oraz do transportu butli z gazem

Materiały do publikacji:

TM, Obrońców Modlina 5, Kraków

536463610

kontakt@technikamagazynowa.com

Galeria