Wygodne i bezpieczne ręczne wózki dwukołowe

Dwukołowe wózki transportowe

wózek dwukołowy​Gdy pojawia się konieczność transportu ciężkich i dużych towarów, niejednokrotnie okazuje się, że realizacja tego zadania jest możliwa jedynie wówczas, gdy do naszej dyspozycji oddaje się specjalny sprzęt. Ten wydaje się nieunikniony, jeśli zależy nam na transporcie nie tylko sprawnym, ale również bezpiecznym. Jeśli decydujemy się na wózki lub schodołazy towarowe, możemy liczyć na skuteczną ochronę przed przeciążeniami, a to sprawia, że stajemy się nie tylko efektywniejsi, ale i bardziej profesjonalni. Nasza oferta jest dostosowana do zmieniających się potrzeb klientów, znajdują się w niej więc nie tylko schodołazy towarowe, ale również wózki ręczne przydające się podczas codziennego dostarczania towaru. Nowoczesne narzędzia o takim charakterze znajdują zastosowanie między innymi wówczas, gdy pojawia się konieczność transportowania sprzętu AGD, są jednak nieocenione i wówczas, gdy konieczne jest przemieszczanie kartonów, beczek, skrzynek, sejfów lub kopiarek.

Ręczny dwukołowy wózek transportowy

Gdybyśmy mieli wskazać wózek cieszący się w tym kontekście szczególnie dużą popularnością, z pewnością byłby to wózek dwukołowy wyposażone w specjalne płozy, których zadaniem jest usprawnianie przewozu. Wózek tego typu jest dostosowany do transportu umieszczonej w galonach wody mineralnej. Posiada przy tym specjalne półki, które można rozłożyć, aby wygodnie umieścić na nich galony. Na pierwszej półce znajduje się miejsce na dwa galony, na kolejnych zaś – na jeden. To właśnie takie rozłożenie sprawia, że mamy do czynienia z wygodnym przewozem wody, a my sami nie musimy zużywać zbyt wiele siły. Wózek zwraca na siebie uwagę także z uwagi na swoje wyprofilowanie, nie trzeba więc obawiać się, że przewożony towar wypadnie z niego lub ulegnie innemu uszkodzeniu. Same półki są rozkładane, dzięki czemu wózek nie zajmuje wiele miejsca.

Ręczny wózek dwukołowy

Innym przykładem dwukołowego wózka przeznaczonego do transportu wody jest ten, który może przewozić aż sześć galonów. Również on opiera się na solidnych podstawach schodołazu, łatwo można więc dostrzec jego podobieństwo do schodołazów Liftkar, choć w tym wypadku nie zainstalowano napędu elektrycznego. Wózek został wyposażony w rozkładane półki, można więc mieć pewność, że galony podczas transportu będą stabilne i bezpieczne. Ich odpowiednie ułożenie sprawia też, że nie ma obawy o to, że dojdzie do ich uszkodzenia.

Ręczny składany wózek dwukołowy

Każdy z oferowanych przez nas wózków odznacza się obecnością składanych półek, dzięki czemu ich przechowywanie nie sprawia problemu. Jest to ich ogromny atut, pozwala bowiem na przewożenie nawet kilku wózków w jednym samochodzie.

 

Technika Magazynowa

Informacje, porady, oferty aktualnych produktów przeznaczonych dla magazynów -tematy związane z wózkami do magazynów: palaciaki, jezdne, platformowe, dwukołowe, oraz do transportu butli z gazem

Materiały do publikacji:

TM, Obrońców Modlina 5, Kraków

536463610

kontakt@technikamagazynowa.com

Galeria